рус укр
0 800 50 50 71 Номер інформаційної лінії
(безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України)
Аптекам про "Оранж Кард"

Інформація щодо Програми «Оранж Кард» в Україні

Програма "Орандж Кард" стартувала в Україні в 2004 році і на сьогодні включає в себе продукт Серетид™, для лікування бронхіальної астми та хронічного обструктивного захворювання легень (ХОЗЛ).

Передумовами до створення і поширення програми «Оранж кард» є те, що кожна людина з хронічними захворюваннями, такими як бронхіальна астма або ХОЗЛ, потребує адекватного лікування.

На сьогодні система охорони здоров'я далеко не завжди може задовольнити таку потребу пацієнтів, до того ж вимушені зміни в терапії у багатьох випадках призводять до зниження ефективності лікування. Вартість курсу терапії найчастіше визначається тривалістю, і пацієнти, які страждають хронічними захворюваннями вимушені постійно отримувати лікарськи засоби. Саме для таких людей і створена ця Програма.

Довгострокова Програма «Оранж Кард» є втіленням глобальної місії компанії «ГлаксоСмітКляйн» давати людям більше можливостей почувати себе краще і жити довше.

У разі припинення програми, інформація про це буде вказана на даному сайті.

Вхід для аптек

Логін
(номер картки аптеки)

Пароль

Нагадати пароль

Розроблено в Парадiгм група
GlaxoSmithKline
Гіпотетичний випадок. Ця ілюстрація є художнім зображенням і не означає, що модель страждає яким-небудь захворюванням або піддавалася медичного втручання.